0850 346 96 96
Müşteri Hizmetleri

TESLİMAT VE İADE SÖZLEŞMESİ

ABANT ürünleri, müşterilerimize MNG KARGO ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 7 iş günü içinde (resmi tatiller ve haftasonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

ABANT olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde, bilgi@abantkahvecisi.com ‘a e-mail ile bildirmeniz gerekmektedir. Kampanya dahilindeki satislarda kargo aliciya aittir ve iade veya degisim yapilmamaktadir.

İade veya değişimlerde Kargo aliciya aittir. Ayipli urunlerde iade kargo desigim ve ya iade icin MNG Kargo BOLU subesine KEPENCİ GIDA adina MNG kargo ile gönderiniz. Bizim çalıştığımız kargo şirketi dışındaki tum gonderilerde alici kargoyu odeyecektir.

Degisimlerde karsi taraf odemeli kargo gonderildigi taktirde kargo bedeli odemesi yapilmadigi taktirde degisim yapilmayacaktir.

Iade urunlerde kargo bedeli dusuldukten sonra odemeniz size iade edilecektir.

İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılmaz, iade alınmaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi paket tarafımıza ulaştığındaki ilk 3 is gunu icinde değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 5 iş günü içerisinde adresine gönderilecektir.

*ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde iade/değişim/cayma hakkı kullanılamaz.